Keresés a honlapon

Mi köze a kompetenciának a sikerhez?

Mi az oka annak, hogy valaki többre viszi az életben, mint mások?

Családi kapcsolatok?   Személyes varázs?   Szerencse?

Sokan úgy gondolják, valóban nincs más útja az érvényesülésnek a mai világban. Mit tehetsz, ha Te nem rendelkezel ezekkel?

Kétségbe kellene esned?

Nem.

Alkalmazkodsz a helyzethez?

Talán.

De mi van akkor, ha már eleged van abból, hogy mindig Te alkalmazkodsz? Van, hogy az ember nem tud már miből lejjebb adni, ugye?

Az örökös alkalmazkodás teljesen képes elfeledtetni azt, hogy ki is vagy (voltál) Te valójában, milyen álmaid, céljaid voltak. Egy álmait vesztett, szűkölködő emberre a legkisebb nyomás is óriási teherként nehezedik.

Mit éreznél, ha a nyomás még erősebbé válna?

Van egy adat, amit igyekeznek eltitkolni vagy leértékelni, és lehet, hogy Te sem hiszed még, de ettől ez az adat még IGAZ:

A sikert valójában a kompetencia adja.

A kompetencia hozzáértést jelent.

Ez nem csak elméleti tudás, ez szakértelem és jártasság együtt.

A kompetencia hiánya kudarcokhoz vezet.

A siker nem létezik kompetencia nélkül.

A kompetencia adja meg az önbizalmat.

Mert ez azt jelenti, hogy TUDOD mit csinálsz, TUDOD miért csinálod és mi lesz a végeredmény, és TUDOD, hogyan fogod elérni a kívánt végeredményt. És tudod, hogy TUDOD.

Megállapíthatjuk tehát, hogy kompetencia növelése létfontosságú a mai világban.

Jelenleg egy munkaadó számára nem az számít, hogy mennyi szakmai tapasztalatod van, és milyen eredményeket tettél le eddig az asztalra. Neki két dolog számít, és ez a 21. század szlogenje is:

Többet-kevesebbért.

De mi a hatékonyság definíciója? Több tevékenységet elvégezni kevesebb ráfordított energiával.

Elborítanak a feladatok???

Mindig kicsúszol a határidőkből???

Növelned kell a hatékonyságodat!

Ez viszont nem megy úgy, ha a tevékenységeidben bizonytalannak érzed magad, vagy könnyen kibillentenek magabiztosságodból. Nem megy úgy, ha nem tudod biztos kézzel kontrollálni az eszközeidet, és akkor sem, ha nem tudod, hogyan járul hozzá a Te munkád a cég sikereihez.

Van segítség?

Igen, van!

A megoldás a kompetencia növelése.

Hogyan? Bármely tevékenység esetén pontosan meghatározhatjuk, mi a feladatok végzésének helyes módja és sorrendje - annak érdekében, hogy eredményeket és a hatékonyság emelkedését érjünk el.

Elérhető ez a cél, ha a kompetenciád (szakértelmed és jártasságod) növeled abban, hogy sikerrel leküzd az akadályokat.

A Kompetencia és Siker Program képes egy bizonytalan-bátortalan személyt is célra tenni olyan bizonyossággal és tudással, hogy az eredményei a duplájára nőnek, és ezt a növekedési ütemet fenn is tudja tartani.

Ne várj tovább arra, hogy egy csoda - vagy a lottóötös - megváltoztatja az életed!

Add meg az esélyt magadnak a sikerre!

Írj egy

e-mail -t

MOST!

A Kompetencia és Siker Program magánszemélyeknek:

0.) DÍJMENTES konzultáció - interjú és esetbecslés

1.) Személyiség-analízis, problémás élet-területek feltárása

2.) A stabilitás helyreállítása az élet minden területén

3.) Jövőtervező konzultáció (önállóan is igényelhető)

IDŐPONTOT KÉREK A DÍJMENTES KONZULTÁCIÓRA

A Kompetencia és Siker Program vállalkozások számára:

1.) Cég-analízis - termelési mutatók elemzése statisztikai menedzsmenttel

2.) Termelési vonalak kisimítása

3.) Személyzetfejlesztés, korrekciók

4.) Bőséges üzleti formula bevezetése

SIKERKÓDEX!
2014.06.23.

Míg körülöttünk harcok dúlnak, árvíz utáni munkák folynak, Te végzed a saját dolgod.
Mindenki megteszi, ami tőle telik, de hogy még jobban menjen, itt egy kis segítség:

Töltsd le, olvasd el, használd.

Ha megosztanád velem a véleményed, megteheted a www.facebook.com/Jovotervezo oldalon is.
Minden jót!

Mogyorósi Ágnes
Jövőtervező, Életcél konzultáns

INGYENES ÁLLAPOTFELMÉRÉS
2013.12.09.

Ingyenes Állapotfelmérés! IGEN, szeretném megtudni, hogy mi akadályoz abban, hogy az álmaim valóra váljanak!
(a lejjebb megadott adataim kezeléshez időpont egyeztetés céljából hozzájárulok)
Írd ide a neved:
Add meg a telefonszámod:
Piszkos anyagiak
2013.11.02.

Tervbe vettem egy tájékoztatót, aminek a témája örök keresztünk, a PÉNZ.

A pénz a wikiszótár szerint az érték jelképe; értéket képviselő csereeszköz.

- Pontosan mit mér ez az érték? (nem az emberséget, ezt tudjuk, de akkor mit?)

- Hogyan lehet a mennyiségét megnövelni? Miért van az, hogy egyesek oly "jól" bánnak a pénzzel? (megtudod, milyen törvényszerűségeket követ a pénz és hogyan tudod ezt a magad javára fordítani)

- Milyen tévedések vezetnek tévútra téged a pénzkereséssel kapcsolatban? (tényleg piszkos a pénz? És miért "nincs szaga"?...)

- és ha már pénz, akkor legyünk TÉNYLEG gyakorlatiasak és ne csak szavakkal "váltsuk meg a világot": Megtudhatod, mit tehetnél a mindennapokban azért, hogy Neked több pénzed legyen (azaz mik azok az egyszerű és gyakorlatias megoldások, amiket már a szüleinknek sem tanítottak meg, így nem adhatták tovább nekünk sem...)

Az előadás végén lehetőség lesz személyes konzultációra is a pénzügyi jövőtervezés témájában.

Az előadás INGYENES lesz!!!

Az előadást 2013. november 8-án, pénteken, délután 17 órakor tartom.
A helyszín Budapest, még pontosítás alatt, de hamarosan megírom Neked.
"Joggal lehetek bizakodó"
2013.06.27.

Tudom, hogy eddig is sok jó és fontos dolgot csináltam, de mégis alapvetően elégedetlen vagyok azzal, amire eddig "vittem". Most egy teljesen más irány, új terület bontakozik ki, és kíváncsian várom, hogy amint ennek tudatosságával, és ebbe az irányba rendezett energiákkal látok hozzá, mi fog kisülni belőle.
A tét óriási, de azt gondolom, joggal lehetek bizakodó. Az Adminskála - amit végre sikerült először összehozni - egy fantasztikus eszköz, amiben minden ott van, hogy ez sikerüljön.
Köszönöm!
Legfrissebb nyereség az Életcél konzultá
2013.03.22.

"A mai nap eredménye, hogy
egy általam már korábban ötlet
szinten felvetett elképzelést
úgymond visszaerősített.
Észrevettem a jelenlegi cégemben
azt a pontot, ahol letértem eredeti
célomtól."

Munkatársak "feljavítása"
2013.01.28.

Programunk képes egy bizonytalan, bátortalan
munkatársat is célra tenni.

Olyan magabiztossá teszi, hogy az
eredményei a duplájára nőnek, és ezt a
növekedési ütemet fenn is tudja tartani.
Újra találkozhatunk!
2013.06.18.

Látod a jövőd?
Te mennyi időre tervezel?
1 hónap? 1 év? 20 év?

Ha nem látod előre, mit fogsz csinálni 5 év múlva, nem biztos, hogy tetszeni fog az eredmény...

A jövőd megtervezésében és valóra váltásában segítünk.

Gyere el bemutató előadásunkra és tudd meg, hogyan lehet olyan jövőd, amit megálmodtál.

2013 június 22 16 óra - Budapest IX., Vendel Irodaház